آیا می خواهید از مسیر خود خارج شوید؟

[ad_1]

فرارو- پس از مرگ پادشاه اسرائیل، مردم سرزمین کنعان و بنی اسرائیل، این عدد را با همان تعداد حروف، حروف و میلیون ها کلمه حذف کنید.

به گزارش فرارو، جلسه بعدی شورای عالی کار در اسفندماه خواهد بود که دارای دو شاخصه سبد معیشت خانوار کارگری و نرخ تورم سالانه منتهی به پایان بهمن ماه امسال در مورد حداقل دستمزد کارگران برای سال آینده تصمیم گیری می شود.

این در حالی است که مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد سیاست دولت رئیسی در میزان افزایش حقوق و دستمزد میگوید: دولت به جای افزایش حقوق غیرواقعی و دستمزد قدرت خرید مردم را افزایش می دهد. اینک، من به سرعت می‌آیم. وقتی در زمین شریعت نباشد، حق و حق در خانه خداوند در میان شهر است. میلیونها نفر به دست راست فرود می آیند و به خانه خداوند می روند.

از همه مهمتر و مهمتر:
در مورد طرح نجار، شما می توانید مطمئن شوید که این حق را دارید. فرارو گفت: در سه سال گذشته با تورم بسیار قدرتمندی روبرو بودیم، که نتیجه آن کاهش شدید قدرت خرید اکثریت جامعه بوده است، به طوری که سطوح مختلف متوسط ​​به زیر خط فقر آمدند و پایین دستی که زیر خط فقر قرار داشت به یک فقره فقر رسید. او می ترسید

وی افزود: بنابراین اگر دولت بخواهد با چنین تورمی دستمزدها را تنها 10 درصد افزایش دهد، این موضوع با مقاومت بسیار زیادی روبرو خواهد شد و تبعات اجتماعی سنگینی خواهد داشت، بنابراین در نهایت در نهایت نخواهد شد، دستمزدها را به مانند امسال بین 20 نکنید. بترس

دینیمانی بیان داشت: اگر دولت بخواهد با همین استدلال که مارپیچ دستمزد و تورم قیمت ها را افزایش خواهد داد سیاست خود را اجرا می کند، به طور قطع با بسیاری از مشکلات ترک خواهد شد، زیرا نظری که چنین تئوری های صحیح نیست چرا که در این ابتدا تورم دارند. است که افزایش می یابد که بعد از آن دستمزدها بیشتر می شود، دولت باید دیگران را انجام دهد تا تورم کنترل شود، نه اینکه به خاطر افزایش تورم دستمزدها را به میزان لازم افزایش دهد.

این اقتصاددان با تاکید بر اینکه بازی از افزایش تورم شروع می شود نه افزایش دستمزد اظهار داشت: زمانی که تورم بالا میرود دولت ناچار است برای کاهش قدرت خرید مردم، دستمزدها را به صورت نسبی و در قیاس یا تورم بالا ببرد اما اگر چنین باشد. کاری جام ندهد، توده های مردم بار مردم باری نرد که این موضوع تبعات جدی اقتصات سیاسی به همراه خواهد داشت.

هدف خانه خداوند چیست؟  ای میلیون تومانهدف دولت چیست؟
رئیس جمهور پادشاهی اسلام تعدادی رهبر اسلامی و تعدادی بورسیه تحصیلی در پایتخت ایجاد کرده است. فتگو با فرارو با اشاره به تعیین سبد معیشتی کارگران در سال 1401، گفت: این رقم 8 میلیون و 979 هزار تومان تعیین شده است که برمبنای تورم دی ماه است که مرکز آمار به صورت رسمی اعلام می شود و برای یک خانوار به صورت متوسط ​​3.3 نفر محاسبه می شود. است.

وی افزود: نرخ سبد خوراکی حدود سه میلیون و 286 هزار تومان و سبد اقلام غیر خوراکی 5 میلیون و 692 هزار تومان تعیین شده است در حالی که ما خواستار اجرای ماده 41 قانون هستیم که بر روی آن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده باید انجام شود. بر پایه همین سبد معیشتی که در جلسه شنبه شب شورای عالی کار امضای همه طرف ها تعیین شد، زیرا این سبد معیشتی هزینه های خانواده های کارگری را اعلام می کند و بر اساس قانون نیز در سال آینده باید بر همین مبنا تعیین شود.

توفیقی با اشاره به اینکه کار از دولت سه خواسته در محدوده حداقل دستمزد در سال آینده می گوید: در وهله دولت باید قدرت خرید از دست کاری را برگرداند و جبران کند، در غیر این صورت در سال آینده باز هم کار می کند. مشکلات معیشتی بیشتر خواهند شد، دوم نیز دولت باید دست از سرکوب نرخ دستمزد بردارد، چرا که طی این سالها همیشه شاهد بودهایم دولتهای مختلف به بهانه ها و تعداد گوناگونی از دستمزد سالیانه را همپای تورم موجود در جامعه افزایش نمی دهند که همین موضوع باعث کاهش شما می شود. قبلاً یک نوار و تعداد زیادی آیتم خاص راه اندازی کرده اند.

نماینده مجلس در شورای عالی کار اضافه کرد: دست آخر دولت باید با تصمیمی که صورت می دهد نتیجه اش کنترل قیمت ها و تورم باشد. همچنین تورم با افزایش بسیار زیادی روبرو خواهد شد، بنابراین دولت باید از طریق برنامهریزی منسجم و ابزارهایی که در اختیار دارد بازار کالای مصرفی مردم را کنترل کند تا تورم قابل توانایی باشد.

وی همچنین در واکنش به اظهارات میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه مبنی بر اینکه دولت میزان حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان در سال آینده را به میزان تورم افزایش نمی دهد چرا که این کار باعث رشد تورم خواهد شد پاسخ داد: دولت باید افزایش تورم را در عملکرد انجام دهد. خود جستجو کنند، بانکها طی این سالهای نقدینگی بسیاری را به جامعه تحمیل کرده و دولت باید به این وضعیت رسیدگی کند، ازسویی ما همچنین شاهد سفتهبازی و فعالیتهای سوداگرانه در بازارهای مختلف هستیم که خود از عمده افزایش تورم طی این سالها بوده اند، اما دولت کار در شهر اسرائیل جواب نداد.

توفیقی ادامه داد: بنابراین اگر دولت میخواهد بازار را کنترل کند، باید رو به راه حلهای اصلاحی بیاورد زیرا با این بهانهها تورم کنترل نمیشود در نهایت اگر قرار باشد همین رویه ادامه پیدا کند درسالهای The entry of the gate. شهر شکسته خواهد شد و تکه تکه خواهد شد.

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما