آیا معادلات پیچیده اروپایی اینگونه حل می شود؟


به گزارش “ورزش سه”، در ادامه این مطلب به مسابقاتی که طی ساعات و روزهای آینده و در راه جام جهانی برگزار می شود، پرداخته ایم. جلساتی که بر عملکرد تیم در طول سالیان متمادی تأثیر می گذارد.

* پرتغال – صربستان; گروه A، 23 نوامبر; 23:15

مهمترین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی امشب از ساعت 23:15 مقابل پرتغال و صربستان در ورزشگاه استادد لوز لیسبون برگزار می شود. دیداری که در آن تساوی می تواند به پرتغال امتیاز بدهد و پیروزی صربستان این تیم را به فینال جام جهانی قطر می برد و در این صورت پرتغال باید به عنوان تیم دوم راهی پلی آف شود. دو تیم در گروه اول مقدماتی جام جهانی اروپا قرار دارند.

* اسپانیا – سوئد؛ گروه B; 23 نوامبر (14 نوامبر); 23:15

اسپانیا برای صعود در این دیدار باید مساوی کند اما سوئد چاره ای جز شکست رقیب سرسخت خود اسپانیا برای رسیدن به قطر ندارد.

* کرواسی – روسیه؛ گروه H; 23 نوامبر (14 نوامبر); 23:15

کرواسی میزبان در این دیدار راهی جز شکست روسیه ندارد و می تواند با تساوی خارج از خانه مقابل روسیه راهی جام جهانی قطر شود.

* ایرلند شمالی – ایتالیا یا سوئیس – بلغارستان. گروه C؛ 23 نوامبر (14 نوامبر); 23:15

در این گروه، فشردگی حالت های مختلف ممکن است ایجاد شود که در زیر بررسی می کنیم:
– اگر بازی فینال ایتالیا و سوئیس به همین نتیجه برسد، یعنی مقابل ایرلند شمالی و بلغارستان، این ایتالیا خواهد بود که به قطر می رسد.
– در صورت برد ایتالیا و تساوی سوئیس، این ایتالیا خواهد بود که به دور بعدی مسابقات صعود می کند و بالعکس، در صورت تساوی ایتالیا و برد سوئیس در دیدار مقابل بلغارستان، سوئیس از صعود برخوردار خواهد شد.
– ایتالیا 2+ با سوئیس فرق دارد، اگر ایتالیا 1-0 ایرلند شمالی را شکست دهد و سوئیس 3-0 بلغارستان را شکست دهد، در این گروه همه چیز به همین شکل خواهد بود.
-اگر همه چیز بین سوئیس و ایتالیا یکسان باشد، دیدار دو تیم رو در رو دیده می شود و در این صورت، چون بازی در ایتالیا با تساوی به پایان رسید و بازی در سوئیس به پایان رسید. بدون گل تیم سوئیس به عنوان اولین تیمی که در خانه حریف گل زده وارد قطر می شود.

* سن مارینو-انگلیس؛ گروه اول؛ 15 نوامبر; 23:15

– انگلیس با تساوی مقابل سن مارینو به جام جهانی قطر راه یافت.
– لهستان می تواند به عنوان تیم اول بالاتر از انگلیس در موقعیتی به قطر برسد که بتواند شیرهای سن مارینو را شکست دهد و از طرفی لهستان باید مجارستان را با اختلاف 5+ در خانه شکست دهد که اتفاقی غیر ممکن است.

* هلند و نروژ – مونته نگرو – ترکیه; گروه G; 26 نوامبر (16 نوامبر)

این یکی از پیچیده ترین مسابقات مقدماتی جام جهانی است که رقابت شدیدی بین کشورهای مختلف دارد:
– هلند که تا حد زیادی در جام جهانی روسیه غایب است با پیروزی مقابل نروژ راهی جام جهانی می شود. قرعه کشی نیز با توجه به اختلاف +10+10 مقابل ترکیه، آنها را مستقیماً به جام جهانی خواهد رساند.
– ترکیه به این گروه صعود می کند و هلند در خانه مقابل نروژ مساوی می کند و در خانه مقابل مونته نگرو پیروز می شود.
– ترکیه می تواند از بسیاری جهات دیگر در گروه هفتم اروپا تیم اول شود و این بدان معناست که شما یکی از نتایج را خواهید گرفت که آنها می توانند مونته نگرو را در بازی خارج از خانه شکست دهند و نروژ می توانند هلند را شکست دهند. زیر را ببینید. (2/1 و 1/0؛ 4/2 و 2/0).

-نروژ اولین تیم این گروه خواهد بود که می تواند نروژ را خارج از خانه شکست دهد و از طرفی تیم ملی فوتبال ترکیه مقابل مونته نگرو شکست یا مساوی خواهد داد.
نروژ نیز در این شرایط ظاهر می شود: اگر آنها بتوانند هلند را در خانه مثلاً با امتیاز 0.3 یا 1.4 شکست دهند و ترکیه بتواند مونته نگرو را با نتیجه 0.1 شکست دهد، پس به نام نروژ خواهد بود. اولین و تنها تیم کوهنوردی در این گروه بسیار سخت و پیچیده.

تاکنون تیم هایی از اروپا، دانمارک، آلمان، بلژیک و فرانسه به استثنای میزبان، حضور در جام جهانی قطر را تضمین کرده اند. مطمئنا و همه تیم های دیگر به جز میزبان برزیلی.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances