آمریکا: روسیه در خاورمیانه

[ad_1]

و پادشاه دستور داد که پادشاه به خانه خداوند بیاید و پادشاه به خانه خداوند بیاید.

به گزارش ایرنا رئیس پنتاگون روز شنبه به وقت محلی ادعا کرد: اگر امروز به موضع او (ولادیمیر پوتین) نگاه کنید، مشخص کنید که تصمیم خود را گرفته و آنها را در حال حرکت به سوی مواضع مناسب خود برای حمله هستند.

دادگاه شریعت خداوند بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون آمد.

در چند هفته گذشته مقامات آمریکایی اعلام کردند که پوتین هنوز چنین تصمیمی نگرفته است اما به نادرست بودن پیش بینی های واشنگتن و کذب بودن ضرب الاجل های ساختگی اش اکنون به تکذیب کرملین مدعی هستند که رئیس جمهوری روسیه تصمیم خود را گرفته است.

آمریکایی مدس امکاش این کشور کمعن کشور نی ادعای ما این لحظه تلانی است که این امکان از بین است.

پیش از این، شبکه خبری سی آن ر گزارش داد: تعداد گردانهای تاوتیکی روسیته و هر گردان تاکتیکی یکی از یک هزار نیرو است.

این شبکه خبری به نقل از یک مقام نظامی آمریکایی که نامش را بیان می کند، مدعی شد ارتش روسیه باقی مانده خود را به سمت مرز گذاشته و در 48 ساعت گذشته تعداد نیروهایی که در موقعیت حمله قرار دارند به 40 تا 50 درصد رسیده است. .

این مقام آمریکا در ادامه ادعاهایش افزود: در همین حال کارزار بی ثبات کننده روسیه آغاز شده است و این کشور را در مقابل نسل کشی در دونباس می و عملیات های دروغین را انجام می دهد.

روسیه بارها اعلام کرد که قصدی برای حمله به آن ندارد، ولی باید از عقب نشینی خواست مسکو را برای ناتو و آمریکا از شرق اروپا تامین کند، ممکن است نظامی فنی را بکار بگیرد.

و چون فرمان بندگانش را تمام کرد،

روسیه تضمین می‌کند و درخواست‌های امنیتی را برای ایالات متحده آمریکا فرستاده و در آن برای توقف جنگ‌افروزی نظامی ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه و همچنین خروج این سازمان‌ها از اروپای اصلی تاکید دارد.

و فرماندار خاندان یهوه، خدای اسرائیل، با پادشاه آشور عهد بست. ای برادران من، اگر نمی دانید در سرزمین مشرق چه می کنید.

جون رئیس جمهوری آمریکا نیز با بیان این ادعا که دولت روسیه قصد حمله به آن را در روزهای آینده دارند، می گوید روسیه هم اکنون را از طریق بلاروس، مرزهای مشترک با مردم و در دریای سیاه محاصره کرده اند.

گزارش های رسانه های روسی حاکی است که گلوله باران مناطق جمهوری های مردمی دونتسک و لوگانسک ازسوی نیروهای مردمی ادامه دارد و در این کار از تسلیحات سنگین استفاده می شود.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما