آرژانتین ترجیح داد؛ خنده مسی در نفس پاری سن ژرمن

[ad_1]

کد خبر: 1791323/29

زمان: 17:09
1400/08/19

هدیه: 10,927

مجروح در پاریس، سالم در بوئنوس آیرس

لیونل مسی در تمرین امروز تیم ملی آرژانتین خوشحال و خندان به نظر می رسید که مشکلی برای بازی ندارد. در این بین پاری سن ژرمن مخالف سرسخت حضورش در آلبی سلسته بود.

به گزارش “ورزش سه”، پاری سن ژرمن شنبه گذشته در چارچوب هفته سیزدهم لیگ فرانسه باید در بوردو به مصاف این تیم می رفت و با نتیجه 2 بر 3 پیروز شد. اما لیونل مسی به دلیل مصدومیت نتوانست تیمش را در این دیدار حمایت کند.

پاری سن ژرمن غیبت این بازیکن را تایید کرد و مدعی شد مسی همچنان تحت درمان است و از درد زانو و بازو رنج می برد. برای این منظور او به مادرید رفت و برای درمان مشکل خود به کلینیک مراجعه کرد.

مسی دو هفته پیش در نیمه دوم بازی روز جمعه پاری سن ژرمن مقابل لیل زمین را ترک کرد و یک روز قبل از بازی گزارش شده بود که درد داشت.

مسی که قبل از بازی مشکل عضلانی داشت، در نهایت وارد بازی شد اما شرایط بدنی او بیش از 45 دقیقه مانع از بازی او شد و در دو نیمه جای خود را به مائورو ایکاردی داد.

اما با وجود مشکلاتی که برای لیونل مسی پیش آمد، این بازیکن به تیم ملی آرژانتین دعوت شد تا در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 قطر شرکت کند.

لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن که اخیراً اظهارات کنایه آمیزی مبنی بر اینکه مسی از زمان پیوستن به تیم فرانسه بیشتر برای آرژانتین بازی می کند تا پاری سن ژرمن، در واکنش به دعوت مسی به تیم ملی، به Le Parisien گفت.من موافق نیستم وقتی بازیکنی هنوز آماده بازی برای ما نیست و در مراحل نقاهت است، در اردوی تیم ملی کشورش شرکت کند. اصلا منطقی نیست در این صورت، فیفا باید در مورد وضعیت بازیکنان و تیم ها مشورت شود.»

با وجود ناراحتی پی اس جی از تصمیم لیونل اسکالونی سرمربی تیم ملی آرژانتین، مسی پس از یک روز تمرین شخصی از امروز به جمع هم تیمی هایش پیوست و بدون مشکل تمرین کرد. عکس های منتشر شده مسی را در روحیه خوبی نشان می دهد. او در تمرین خوشحال و خندان بود تا نشان دهد در دو دیدار حساس مقابل اروگوئه و برزیل مشکلی نداشته است.

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
بررسی مشخصات بشکه فولادی با کیفیت برای استفاده در صنعت
مکمل کراتین بدنسازی: ابزاری برای افزایش قدرت و حجم عضلات
تنوع و هیجان بازی انفجار ایرانی
تعمیرات پرینتر: گامی مهم در حفظ کیفیت چاپ و بهره‌وری
تماس با ما