آخرین اخبار «شهردار جدید شهرکرد

رضا نصیری روز چهارشنبه در جلسه برنامه ریزی تشییع و خاکسپاری پیکر ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس در این شهرستان گفت: ساخت برخی از این نمادها بر مزار شهدای گمنام این شهرستان، که از سالهای گذشته آغاز شده بود، همچنان ناتمام مانده است و مزار برخی از شهدای گمنام هم دارای نمادهای مناسبی نیست که باید سرعت بخشی برای تکمیل آنها در دستور کار قرار بگیرد. همین موضوع سبب شده، بسیاری از کسانی که نیاز به یارانه نقدی ندارند، همچنان یارانه میگیرند و بخشی از نیازمندان از یارانه نقدی محرومند و سازمان هدفمندی یارانهها و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به این مسئله پاسخگو نیستند. شیبانی افزود: از این میزان، بیشترین برف با ۳۶ سانتیمتر در روستای زیرجان و بعد آن شهر کاخک با ۹ سانتی متر بارید. وی ادامه داد: همچنین گناباد بعد از شهرستان فریمان رتبه دوم بیشترین بارشها را طی ۲۴ ساعت گذشته در استان خراسان رضوی داشت. داریوش شیبانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گناباد با مجموع بارش ۱۹.۲ میلی متر باران و برف بعد از شهرستانهای کیاسر مازندران، نهبندان خراسان جنوبی فریمان خراسان رضوی و رضوان سمنان رتبه پنجم بیشترین بارشها را به خود اختصاص داد.

اخبار جدید غگل

بر اساس این گزارش علیرغم بارش شدید برف و وجود کولاک، با تلاش مستمر و شبانه روزی راهداران هیچیک از محورهای این شهرستان بسته نشده است. رییس اداره هواشناسی گناباد گفت: در این مدت بین ۷.۲ تا ۱۹.۵ میلی متر در نقاط مختلف شهرستان گناباد بارش باران و برف به ثبت رسید. فرماندار گناباد در این نشست از طریق مدیر امور دام و طیور سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی مراتب را پیگیری کرد. به گزارش روز شنبه نرمافزار ماسک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در حال حاضر از بین ۳۳ شهرستان خراسان رضوی، یک شهرستان در وضعیت زرد و ۳۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند. به گزارش خبرنگار ایرنا در این آیین که با حضور گسترده مردم شهیدپرور، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و مسوولان و فرماندهان و پرسنل نظامی و انتظامی در حدفاصل گلزار شهدای نوغاب تا مجتمع آموزش عالی گناباد برگزار شد شرکت کنندگان با نثار گل با آرمانهای شهدا تجدید بیعت و بر ادامه راه آنها در دفاع از ارزشهای انقلاب و مرزهای کشور تاکید کردند. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از احتمال اختصاص سهام عدالت به 10 میلیون نفر جاماندگان سهام عدالت تا بهمن ماه خبر داد.

اخبار جدید ژیمناستیک

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم از ابتلای ۷۵ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم از ابتلای ۴۲ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد. در چند روز اخیر نیز دولت با مشکل تامین زمین مواجه شده، به نحوی که متقاضیان برخی از استانها نمیتوانند ثبتنام کنند. به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناباد در این مدت با صرف ۲۴۰ تن شن و نمک ۴۳۶ کیلومتر از جاده های این شهرستان شامل محورهای کوهستانی گناباد- فردوس، کاخک -کریمو- سرایان، گناباد – قاین، محور زیرجان، خانیک و دیسفان، کاخک – کلات، گناباد – تربت حیدریه و بجستان در چندین نوبت شن و نمک پاشی شد. به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناباد در این مدت با صرف ۲۴۰ تن شن و نمک ۴۳۶ کیلومتر از جاده های این شهرستان شامل محورهای کوهستانی گناباد- فردوس، کاخک -کریمو- سرایان، گناباد – قاین، محور زیرجان، خانیک و دیسفان، کاخک – کلات، گناباد – تربت حیدریه و بجستان در چندین نوبت شن و نمک پاشی شد.

اخبار جدید خراسان شمالی

چرا نویسنده و خالق هریپاتر رو از رسانهها حذف کردن؟ وی در پایان تأکید کرد: دولت با حذف ارز ۴۲۰۰ میزان حداقل ۲۴۰ هزار میلیارد تومان منابع به دست میآورد که با محاسبه یارانه فعلی نهایتاً ۸۰ هزار میلیارد تومان آن به طور مستقیم به مردم برمیگردد که قطعاً باید این مبلغ افزایش یابد. پس آشیتاکا باید سعی کند تا روح جنگل را پیدا کرده و در رفع این مشکل که حتی میتواند دنیای انسانها و طبیعت وحشی را تحتتاثیر قرار دهد، از او کمک بگیرد. نیروهای راهداری و حمل و نقل جادهای گناباد در ۲ روز گذشته به ۵۷ خودرو گرفتار در محورهای ارتباطی این شهرستان امدادرسانی کرده و ۶ مسافر در راه مانده را در راهدارخانه “کلات” اسکان دادند. به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست بجستان، ماموران یگان حفاظت محیط زیست هنگام گشت و پایش منطقه حفاظت شده هلالی به یک دستگاه خودرو مشکوک شده و پس از مدتی کنترل نامحسوس، آنرا متوقف کردند که از داخل آن سه قبصه سلاح بادی ۵.۵ و یک قبضه سلاح ۴.۵ کشف و ضبط شد و در این خصوص چهار نفر شکارچی غیرمجاز نیز دستگیر و به خارج از منطقه هدایت شده و بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد اخبار جدید فوتبال ایران بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان